מילים טובות

לרגל יום הולדתה, הזמנתי את נכדתי, לסדנת קרמיקה בסטודיו גליליקה, אצל טל דורון המהממת. הסטודיו המואר והשמח, וההדרכה המקצועית והנעימה של טל, ארגנו לנו חוויה כייפית במיוחד, ומאד מאד מומלצת.
יהודית
22/08/2022
היה כייף גדול! טל יקרה, אני שמחה שהחלטתי להגיע לסדנה שבועית במהלך נובמבר, כדי להתמלא באנרגיות של יצירה. היה מהנה ביותר. נהניתי מהחברה, מהקפה, מהצ'טים שלנו והכי הרבה מהיצירה. זו לא פעם ראשונה שלי אצלך. אני יודעת שאת נותנת מרחב ליצירה, הדרכה נכונה והרבה סבלנות וכמובן נותנת הרבה השראה. והתוצאות מככבות במטבח! אז מודה לך מאוד ומקווה להגיע לסדרה נוספת בקרוב.
טוני ב.
14/12/2021
טל מנצחת על פעילות מהנה ומגבשת שנעשית על רקע התפאורה המושלמת של הגליל. שמחנו והתרגשנו מאוד לחגוג בסטודיו יום הולדת 70 לאמא שלי, יחד עם כל חברותיה. עד היום כחצי שנה לאחר האירוע, כולנו נזכרים בו בהתפעלות כארוע יוצא דופן ייחודי ומכונן. תודה!
יותם ב.
1/11/2021
אני וביתי הגענו לסדנת קרמיקה אצל טל. נהננו מאוד מהעשייה והיצירה בחברתה של טל המקסימה, שהדריכה אותנו בנחת ובנעימות. לבסוף קיבלנו תוצרים מקוריים מעשה ידינו. ממליצה בחום על הסדנאות של טל בגלילקה.
הילה ט.
1/11/2021
חווינו עם טל מגליליקה שנה שלמה של חוויה משפחתית-פעם בשבוע הגענו ליצור ביחד. נהנו ותרמנו מכל רגע והבית של מלא ביצירות שלה ושלנו - תענוג שממשיך עדיין ללוות אותנו. ממליצה ביותר על טל ועבודתיה אבל עוד יותר ממליצה על חוויה משפחתית עם טל.
עינת פ.
26/11/2020
טל הייתה מקצועית והעבירה את הסדנא בצורה חוויתית ומהנה. הוסיפה הרבה מעבר. ממליץ מאוד על הסדנאת קרמיקה
איליה ד.
20/9/2021
ממליצה מאוד על הסטודיו של טל. אוירה נפלאה לצד הדרכה מקצועית של טל המקסימה.והתוצרים...חבל"ז !
רויטל ר.
30/12/2020
אופק שלנו היה בחוג אצל טל שנה שלמה. אופק רץ בשמחה לחוג והתמיד בו ונהנה ליצור וטל זרמה איתו ועם הרעיונות שלו. טל מעבר לכך שהיא קרמיקאית מוכשרת היא מורה לחיים, עדינה,נעימה,אמפטית ומכילה. החוג מקנה כישורים רבים מעבר ליצירת הכלים/דמויות. תודה טל על שנה נפלאה ממליצים בחום!
מיטל י.
22/12/2020